Ответить 

Оценка темы:
  • 14 голосов - 3.43 в среднем
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Team escape bot
05.02.2015, 02:58 PM (Последний раз это сообщение было изменено: 05.02.2015 03:54 PM Gabytzuw0w.)
Team escape bot
Salut, am descarcat nfswhack v23 si merge foarte greu team escape bot,
Am citit pe site ca imi trebuie versiunea v22 ca sa faca cat mai multe si repede team escape,
Cand aveam versiunea v22 am terminat cursa la o scunda pana sa se termine timpu si imi facea unu dupa altu si repede in clasa E...,dar mi-am reformatat pc-u si nu il mai am
Am cautat pe site versiunea v22 dar nimic... daca ma poate ajuta cineva?
EDIT: Am gasit versiunea v22 dar tot greu imi face team escapurile.Stie cineva de ce ?
Like Пост Цитировать это сообщение в ответе
[-] 1 пользователь "Liked" сообщение Gabytzuw0w'a :
dimonabrakadabra (02-10-2015)
05.02.2015, 03:31 PM
RE: Team escape bot
lasati naibi hack-urile si jucati corect
chiar va e greu sau va place ca apoi sa va plingeti ca ati jucat curat =))
[-] 1 пользователь "Liked" сообщение sufleteluy80'a :
05.02.2015, 04:47 PM
RE: Team escape bot
:d iritatia ta e comprensibila;) inteleg perfect ce vrei sa zici:) dar... eu unul nu mam plans nici o data:) am avut 2 conturi banate pana acum, in momentul in care am pus hackul pe un cont ( chia daca zice undetected ) ma astept ca intro zi sa imi iau ban si asa imi asum riscul... totusi eu iau hackul doar pentru team escape... nu am folosit un hack contra unui alt jucator nici o data, doar pentru colectie, jocul ar fi frumos fara hackuri... dar ar trebui chiar foarte mult timp ca sa ajung sa ai o colectie frumoasa... ar fi plictisitor ( o zic pentru ca am incercato ) sa joci corect acum.... nusi are sensul daca stai sa te gandesti mai bine
[-] 1 пользователь "Liked" сообщение pavel456'a :
Ответить 

Просматривают: Гости: 1

Обратная связь и сотрудничество | Dark Team | Вернуться в начало | Вернуться к содержанию | Мобильная Версия | RSS Синдикация